29 maja 2017

Magne B6 ActiveW ostatnim tygodniu miałam przyjemność testować Magne B6 Active. Suplement ten ma unikatową kompozycję wysoko przyswajalnego magnezu, witaminę B6 oraz kwas foliowy.

Skład:
  • Magnez - 150mg 
  • Witamina B6 - 0,7mg 
  • Kwas foliowy - 100 μg 


Kwas foliowy wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, w tym odporności na stres.
Magnez oraz witamina B6 wspierają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
Magnez, witamina B6 oraz kwas foliowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, także takich jak koncentracja i pamięć.

Magne B6 Active jest w formie rozpuszczalnych w ustach granulek, nie trzeba go ani popijać ani rozpuszczać w wodzie. Rekomendowany jest dla osób, które szukają wsparcia w walce ze stresem.Jak każdy z Was wie, stres jest niestety nieodłącznym zjawiskiem którego doświadczamy niemal każdego dnia czy to w pracy czy w życiu osobistym. Jego objawami jest brak koncentracji, zdenerwowanie, rozdrażnienie i zmęczenie. Często też dochodzi do wymiotów, biegunek, bólów głowy i brzucha. Nic przyjemnego a przede wszystkim nic zdrowego dla nas. Mi samej także dokucza stres, wszystko mnie drażni a co gorsza często wyładowuję tą złość na bliskich. Staram się tego nie robić bo wiem ze to nie jest dobre ale czasem emocje biorą górę i wszystko leci jak lawina. A później dręczą mnie wyrzuty sumienia bo wiem że powinnam jakoś się uspokoić i poradzić sobie z nim bez wyładowywania się na bliskich.Żyć ze stresem i zmęczeniem nie jest łatwe dlatego też ruszyła akcja Stresozaradni, która promuje nowe spojrzenie na ten problem - ideę, która polega na zmianie postrzegania stresu w swoim życiu i świadomym zarządzaniu nim. Stres na ogół jest postrzegany jako negatywny element życia, ale w rzeczywistości może być on bodźcem do działania. Akcja Stresozaradni chce nauczyć abyśmy posiedli umiejętność stawiania czoła stresującym sytuacjom, abyśmy nauczyli się obrócić stres w źródło dodatkowej energii i motywacji. Ta zmiana może nam pomóc odnaleźć nasze pasje, odnosić sukcesy zawodowe oraz polepszyć relacje z ludźmi. Sprawdź swój poziom stresozaradności http://www.stresozaradni.pl/barometrstresu

 


Moja opinia po zażywaniu Magne B6 Active? Wydaje i się że mam więcej energii a to duży sukces, gdyż zazwyczaj jestem przemęczona i poddenerwowana. A Wy radzicie sobie ze stresem? Zachęcam Was do poczytania lektury na ten temat na stronie: http://www.stresozaradni.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz