22 marca 2017

Jogurty Activia
Jak zadbać o równowagę ciała, ducha i umysłu? Jak odkryć w sobie siłę do działania? Niedawno wzięłam udział w kampanii pod hasłem „zacznij żyć z in sync” z jogurtami naturalnymi Activia. Bądź kobietą in sync czyli żyj w harmonii z samą sobą.


Miałam okazję przetestować następujące jogurty:

  • Activia Jogurt Naturalny
  • Activia Jogurt Naturalny i Brzoskwinie
  • Activia Jogurt Naturalny i Maliny
  • Activia Jogurt Naturalny i Truskawki
  • Activia Jogurt Naturalny i Suszone śliwkiCóż mogę powiedzieć na temat jogurtów? Są bardzo smaczne i na pewno każdy z nas znajdzie swój ulubiony smak. Mnie, ponieważ jestem zwolenniczką naturalnych produktów, najbardziej podchodzi sam jogurt naturalny.
Jogurt mieści się w jednym pojemniczku na dole jest mus owocowy a na górze jogurt naturalny także jak kto woli można go wymieszać  lub pozostawić owocową słodycz na sam koniec.
 
Activia jest to delikatny jogurt o kremowej aksamitnej konsystencji. Smakuje naprawdę dobrze i szczerze polecam smakoszom jogurtów naturalnych.


Wszystkie rodzaje jogurtów Activia zawierają wapń oraz specjalnie wyselekcjonowane żywe szczepy bakterii Bifidus ActiRegularis, które wspomagają perystaltykę jelit. Poprawia się nasze trawienie, odbudowuje się flora bakteryjna jelit. Przy antybiotykoterapii zamiast kupować probiotyki w aptece lepiej udać się do sklepu po Activię.


Chyba każda z nas co roku stawia sobie noworoczne postanowienie by ”jeść zdrowo, odchudzać się z głową i poprawić swoją sylwetkę” – z Activią to się na pewno uda. Odkryj w sobie siłę do działania! Bądź kobietą INSYNC! Powodzenia!


„Każda kobieta czuje to inaczej. Bo nie ma nic lepszego, niż bycie sobą. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i odzyskaj równowagę ciała, umysłu i ducha w nowym roku. Pamiętaj, że Twoja siła pochodzi z wewnątrz, dlatego kiedy wsłuchasz się w siebie, dostrzeżesz jaki wielki potencjał w Tobie drzemie. Dopiero gdy zaczynasz czerpać z swojej wewnętrznej siły, możesz stać się najlepszą wersją samej siebie. Zastanów się jaki jest twój cel? Czego naprawdę pragniesz? Uwolnij swój najlepszy potencjał i sięgnij po to co w życiu najlepsze! Activia może Ci towarzyszyć podczas realizacji Twoich postanowień.”


1 komentarz:

  1. Bardzo mi smakują jogurty Activii :-)dodałam do obserwowanych :-)pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń