16 grudnia 2016

Danonki w saszetce

Tym razem nasze testowanie padło na Danonki w saszetkach. Dostępne są dwa warianty smakowe: waniliowy i truskawkowy.

To co mnie urzekło wizualnie to niezwykły pomysł kształtu saszetek  oraz ich kolorystyka. Pomysł z nadrukiem różnych postaci dinusi jest rewelacyjny, dzieciaki od razu w sklepie zaczęły przebierać i wybierać aby każda saszetka miała innego bohatera. A bohaterów jest kilka:

    Badacz
    Artysta
    Kapitan
    Kaskader
    Odkrywca
    OlimpijczykDanonki wg mnie są bardzo praktyczne, są idealne do małej rączki i nie wymagają używania dodatkowych rzeczy typu łyżeczka wystarczy po prostu odkręcić nakrętkę i gotowe do spożycia. Można zatem takiego Danonka zabrać dosłownie wszędzie – do szkoły, na plac zabaw, do autobusu czy zjeść w drodze do szkoły czy przedszkola. Nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się spokojnie w kieszeni naszej pociechy.

Moja dwuletnia córcia po spróbowaniu smaku waniliowego zrobiła wielkie oczy i powiedziała swoje „mniam mniam”. Wielką radość sprawił jej fakt że sama wyciskała sobie jogurcik co szło jej całkiem dobrze bo nawet się nie pobrudziła o dziwo. Po zakończeniu oczywiście wołała o następną. Oba smaki przypadły jej bardzo do gustu.

Synek z kolei od razu po skosztowaniu zapytał czy może wziąć ze sobą Danonka do szkoły. Bardzo spasował mu smak waniliowy.

Oczywiście po opróżnieniu saszetek służą one moim dzieciakom do zabawy :) przyjemnie smacznie i pożytecznie.

Moja ogólna ocena? Polecam Danonki w saszetkach gdyż są wygodne można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Kolorowe opakowania z dinusiami potrafią zająć dzieci na dłuższy czas. A największy plus daję przede wszystkim za to, że jogurciki wielce cieszą małe brzuszki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz